اخبارتازه‌های سیاسی

کوثری: اگر کسی با دقت فایل صوتی فرماندهان سابق سپاه را گوش کند، به فرماندهان سپاه آفرین می‌گوید!

ادعای کوثری: اگر کسی با دقت فایل صوتی فرماندهان سابق سپاه را گوش کند، به فرماندهان سپاه آفرین می‌گوید!

محمداسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس ادعا کرد، فایل صوتی فرماندهان سپاه، اقتدار فرماندهی و سلامت سازمانی سپاه را نشان می‌دهد.

او گفت: رسانه‌های معاند یک فایل تکراری را بازنشر کرده‌اند و خیال می‌کنند که به سند دسته اول دست یافته‌اند.

وی افزود: اگر کسی با دقت و منصفانه این فایل صوتی را گوش کند، به فرماندهان سپاه آفرین می گوید که با حساسیت مسائل رخ داده را دنبال می کنند و تلاش می کنند تا سلامت مجموعه حفظ شود.

  این خبر در حالیست که رادیو فردا فایلی را از جلسه محرمانه فرماندهان سپاه پاسداران منتشر کرده که فاش می سازد اعضای ارشد این نهاد نظامی، از قاسم سلیمانی تا قالیباف، درگیر فسادهای هزاران میلیاردی هستند.

  این رسانه فارسی زبان خارج از کشور به یک فایل صوتی حدود ۵۰ دقیقه‌ای دست یافته که بخش اعظم آن به نشست محرمانه و گفت‌وگوی محمدعلی یا عزیز جعفری، فرمانده پیشین سپاه پاسداران و صادق یا میرزا‌حسن ذوالقدرنیا، معاون وقت اقتصادی و سازندگی سپاه پاسداران در سال ۱۳۹۷ درباره فساد نیروهای مرتبط با نیروی قدس سپاه، بنیاد تعاون سپاه و شهرداری تهران اختصاص دارد.

  لازم به اشاره است که در این فایل صوتی از جمله به نقش مستقیم محمدباقر قالیباف، فرمانده سابق نیروی انتظامی، شهردار وقت تهران و رئيس فعلی مجلس، قاسم سلیمانی، فرمانده وقت نیروی قدس سپاه، جمال‌الدین آبرومند، معاون وقت هماهنگ‌کننده سپاه و حسین طائب، رئيس سازمان اطلاعات سپاه در پرونده‌های فساد مالی گسترده اشاره شده است.

  در پیوند با این خبر، محمود عباس‌زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، در واکنش به فایل صوتی افشا شده از محمدعلی جعفری، فرمانده وقت سپاه پاسداران درباره فساد در بنیاد تعاون سپاه گفت. « باید بپذیریم که نفوذ اتفاق افتاده و این واقعیت تلخی است.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: