اخبارتازه های اجتماعی

همسر اکبر خرمدین: به دستور شوهرم، داخل غذاها قرص می‌ریختم و شوهرم آنها را می‌کشت!

 شبکه کلمه/ روزنامه ایران در گزارشی خبر داد که همسر اکبر خرمدین که به اتهام معاونت در قتل پسر، دختر و دامادش در زندان است صبح دیروز با انتقال به دادسرای جنایی تهران آخرین دفاعیات خود را ارائه داد.

 براساس این گزارش، در جلسه دیروز وی بار دیگر مدعی شد در قتل پسر و دختر و دامادش نقشی نداشته و در این باره گفت: به دستور شوهرم،اکبر خرم‌دین، داخل غذاها قرص می‌ریختم و شوهرم آنها را می‌کشت.از ترس شوهرم این کار را کردم مبادا سرنوشتی مشابه برایم رقم بخورد.

 این گزارش می افزاید: روز گذشته بازپرس پرونده پس از تفهیم اتهام این زن که معاونت در سه قتل است وی را به زندان بازگرداند. این در حالی است که با توجه به مرگ متهم اصلی پرونده و درخواست اولیای دم مبنی بر دریافت دیه قرار شد از اموال اکبر خرمدین به خواهرش که مادر یکی از مقتولان است به میزان سهمش دیه پرداخت شود.

بر اساس گزارش مذکور، عصر بیست و پنجم اردیبهشت امسال با کشف جسد بابک خرمدین کارگردان و مستند ساز معروف ماجرای قتل وی به دست پدر و مادرش فاش شد و در ادامه خیلی زود پلیس و بازپرس جنایی دریافتند اکبر خرمدین، پدر بابک ۱۰ سال قبل دامادش فرامرز که خواهرزاده‌اش نیز بوده و سپس دخترش را کشته بود.

با اعتراف متهمان، پسر و دختر دیگر اکبر از مجازات پدر و مادرشان رضایت دادند و از سویی برادر و خواهر فرامرز نیز از قصاص دایی خود گذشت کردند. از آنجایی که مادر فرامرز مشکل روحی داشت و نمی‌توانست در این خصوص به خاطر کهولت سن و بیماری نظر بدهد، پرونده به مقامات عالی رتبه قضایی ارسال شد تا آنها در این خصوص نظر دهند که سرانجام رأی بر پرداخت دیه صادر شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: