اهل سنت

برخوردهای نامناسب ماموران امنیتی با مولوی محمد طیب اسماعیل زهی در فرودگاه خمینی تهران

طبق گزارش‌های رسیده از بلوچستان، مولوی “محمد طیب اسماعیل زهی”، فرزند مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان هنگام خروج از کشور در فرودگاه خمینی تهران، برای سفر به اربیل عراق، مورد برخورد های نامناسب نیروهای امنیتی قرار گرفته است.

در همین ارتباط یک منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار شبکه جهانی کلمه اعلام کرد، در حالیکه مولوی محمد طیب اسماعیل زهی برای خرید لوازم گرمایشی برای مسجد مکی عازم این سفرشده بود، ماموران امنیتی در فرودگاه به مدت نیم ساعت پاسپورت وی را گرفته و او را معطل می کنند و سپس اجازه سفر را به وی می دهند.

این منبع می افزاید: پس از چند روز از سفر وی  در هنگام بازگشت به کشور در فرودگاه خمینی تهران ، گروهی دستکم هفت نفره از ماموران امنیتی، فردی دیگری را مورد بازخواست و بازجویی قرار می دهند و ابتدا او را به عنوان محمد طیب اسماعیل زهی خطاب می کنند و سپس از ارتباطات او در سفر با آقای اسماعیل زهی می پرسند.

همزمان گزارش شده که ماموران امنیتی کیف ها و وسایلی که آقای اسماعیل زهی در سفر به اربیل خرید کرده بود، ضبط کرده و پس از یک روز به وی تحویل دادند.

گفتنی است که رفتارهای ماموران امنیتی با مولوی محمد طیب اسماعیل زهی در حالی صورت می گیرد که در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، وی و هوادارانشان از ابراهیم رئيسى حمايت و مردم را به شركت در انتخابات دعوت كرده بودند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: