ایران

روزنامه وابسته به علی‌ خامنه‌ای: وقت آن رسیده به بندر حیفا حمله کنیم

روزنامه کیهان، رسانه وابسته به دفتر رهبر جمهوری اسلامی ایران در سرمقاله شماره امروز خود با عنوان “دست بر ماشه‌ای بازدارنده” نوشت که اسراییل در ترور محسن فخری‌زاده “نقش” دارد و “ما در مواجهه با اسرائیل چند نوبت اعلام کرده‌ایم اگر اسرائیل دست از پا خطا کند حیفا را می‌زنیم. الان با فرض اثبات نقش رژیم صهیونیستی در این شهادت عظیم، می‌توانیم این تهدید را عملیاتی کنیم”.

این روزنامه نوشته است: “اگر نقش رژیم اسرائیل در ترور شهید عظیم‌الشأن فخری‌زاده برای شورای عالی امنیت ملی ایران به اثبات برسد و البته همه شواهد این را نشان می‌دهد، ما لزوماً باید آنچنان ضربه‌ای به این رژیم بزنیم که موضوع حمله به نیروها یا مراکز ایرانی در هر کجا که باشند – از آبسرد تا کاراکاس – از دستور کار هر دشمنی برای همیشه خارج شود”.

در ادامه نویسنده می‌گوید که عملیات انتقامی علیه اسرائیل “نه به این معنا که به عملیاتی دراندازه اقدام موشکی که علیه پایگاه نظامی عین‌الاسد داشتیم، بسنده کنیم و نه با ملاحظات آن عملیات، بلکه به این معنا که به طور واقعی شهر مهم بندری حیفا را آنچنان مورد حمله قرار دهیم که علاوه بر انهدام تاسیسات با تلفات سنگین انسانی نیز توأم باشد تا بازدارندگی ما به ‘نقطه اطمینان’ برسد”.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: