ایران

پدر پویا بختیاری: قاسم سلیمانی، مزدور و آلت‌دست ملاها بود

منوچهر بختیاری، پدر پویا بختیاری از کشته‌شدگان اعتراضات آبان‌، در واکنش به انتشار تصاویری از او در حاشیه مراسم تشییع جنازه قاسم سلیمانی، با انتشار ویدیویی اعلام کرد که حضور او در آن مراسم با «تهدید و ارعاب» بوده و قاسم سلیمانی را «مزدور و آلت‌دست ملاها» و سپاه پاسداران را نهادی «ضدمردمی و فاشیستی» می‌داند.

منوچهری بختیاری در این ویدیو، تأکید کرد: این فیلم‌ها و عکس‌هایی که از او و برادرش مهرداد بختیاری در فضای مجازی منتشر شده، تلاشی برای «تخریب شخصیت بنده و فریب اذهان ملت فهیم ایران» بوده است.

آقای بختیاری می گوید: «زمانی که خودم حضور دارم و اعلام می‌کنم که از جمهوری اسلامی عبور کرده‌ام و دادخواه فرزندم هستم که نظام جمهوری اسلامی مغزش را متلاشی کرده است، آیا می‌توانم طرفدار و پاسدار نظام جمهوری اسلامی باشم؟»

منوچهر بختیاری تأکید کرد: «این فیلم‌ها زمانی گرفته شده که بنده و خانواده‌ام در زندان در اسارت ضحاک زمان بودیم.»

پیشتر در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی از منوچهر بختیاری منتشر شده بود، او را نشان می‌داد که با گرفتن پوستری از قاسم سلیمانی، در تشییع جنازه فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران شرکت کرده است.

او اضافه کرد: «من تنهای تنها در برابر نظام سرتاپا مسلح جمهوری اسلامی با برافراشتن پرچم شیر و خورشید ایران، آن هم در درون کشور، نه ترسی از رژیم دارم و نه از جان خود می‌ترسم. جان خود را در طبق اخلاص نهادم تا فریاد دادخواهی مغز متلاشی‌شده فرزندم باشم.»

پدر پویا بختیاری تاکید کرد: «اگر مرا طرفدار و پاسدار نظام می‌دانند، اعلام می‌کنم سپاه پاسداران یک نهاد مردمی، فاشیستی و مزدور ملاهاست و سردار سلیمانی یک مزدور و آلت دست ملاها بود و رهبری جمهوری اسلامی و سران نظام کشور همه دزد و اختلاس‌گر هستند و چهل و یک سال است کشور عزیز ایران را اشغال کرده و ثروت آن را به یغما می‌برند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: