تازه‌های سیاسی

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس روحانی را یک روحانی‌نما توصیف کرد

علی شیرازی، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس تلویحاً حسن روحانی، رئیس جمهور را یک فرد «روحانی‌نما» و متظاهر نامید. روحانی در مراسمی که زنان با لباس محلی ظاهر شده بودند، گفته بود با هر کس که منافع ملی را برآورده کند مذاکره خواهد کرد. اکنون پوشش زنان بهانه‌ای به دست مخالفان مذاکره دولت با غرب بر سر برنامه موشکی سپاه داده است.

جمعه هفته گذشته آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار با محمد نهاوندیان، معاون روحانی گفته بود: «شرکت رئیس‌جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می‌شود، به ایشان سفارش کنید درباره این گونه مراسم‌ها احتیاط داشته باشند چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می‌شود.»

ناصر مکارم شیرازی به مراسم «ارائه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی» اشاره داشت که هفته گذشته با حضور حسن روحانی برگزار شد. در این مراسم عده‌ای از زنان با پوشش‌های محلی یا شبه‌محلی روی صحنه ظاهر شدند.

در این مراسم بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، آذری جهرمی وزیر ارتباطات، رضا اردکانیان وزیر نیرو، محمد اسلامی وزیر راه مسکن و شهرسازی و محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و تعداد دیگری از مسئولان دولتی روحانی را همراهی می‌کردند.

علی شیرازی، نماینده ولی فقیه در سپاه قدس شامگاه یکشنبه در مراسمی که در دومین شب محرم در حسینیه کرمان اجرا شد گفت: «اگر در مجلسی رئیس جمهور دعوت شود چند نفر هم چادر از سر برداشتند اشکالی ندارد، آزادی است. مهم این است که مردم رای بدهند و عده‌ای خوششان بیاید و حمایت کنند.»

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: