تازه‌های سیاسی

علی مطهری: امیدی به تغییر رویکرد شورای نگهبان نیست

علی مطهری، نماینده مجلس٬ ضمن ابراز ناامیدی از تغییر رویکرد شورای نگهبان گفت، که اصلاح طلبان باز هم باید در انتخابات شرکت کنند.

او با اشاره به انتشار برخی راهکارهای متفاوت از سوی اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات٬ گفت: به هر حال ظاهرا چاره ای از رد صلاحیت های شورای نگهبان نیست.

نایب رییس سابق مجلس در ادامه افزود: «فعلا کاری نمی‌شود کرد. شورای نگهبان بیشتر با افکار آقای جنتی عمل می‌کند و تا زمانی که ترکیب شورای نگهبان تغییر نکند، راهی جز این نیست و باید تحمل کنیم.»

به گزارش خبرگزاری حکومتی ایرنا، نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: در انتخابات پیش رو امید خاصی به تغییر رویکرد شورای نگهبان وجود ندارد و آن‌ها مثل گذشته کار خود را خواهند کرد. ولی باز هم معتقدم در همین شرایط هم اصلاح طلبان باید به صورت گسترده شرکت کنند.

او با اشاره به صحبت‌های اخیر محمد خاتمی درباره لزوم شرکت در انتخابات پیش رو و نیز نظرات مخالف او که معتقدند در صورت رد صلاحیت‌های گسترده نباید در انتخابات شرکت کرد، گفته است: هرچند من نماینده جریان اصلاحات نیستم، اما به نظرم اصلاح طلبان باید به طور فعال و گسترده در انتخابات شرکت کنند.

دکمه بازگشت به بالا